Translate

czwartek, 9 czerwca 2016

AmiWigilia - Wydanie Specjalne 8 - Książka AmigaOS 4.1 Emulacja i Patronite.pl

Wraz z Adamem witamy was w ósmym odcinku specjalnym AmiWigilii. Tematy poza newsami obejmuje książkę na temat emulacji AmigaOS 4.1 oraz temat wsparcia dla autorów na stronie Patronite.pl.
Opowiadamy dlaczego i dla kogo powstała książka o emulacji AmigaOS 4.1 na przysłowiowym pececie. Jednocześnie jest to pierwsza książka, którą Adam wydaje poza granicami Polski. Ponad to stworzyłem swój profil na Patronite.pl. Jest to strona, która umożliwia zbiórkę funduszy dla autorów blogów, podcastów, vlogów, YouTuberów itd. Dzięki temu twórcy mogą się rozwijać oraz wzbogacać swoje produkcje.

Tło rozmowy przygotowane jest przez VjDominion.

Linki:

3 komentarze:

 1. Jestem wielkim fanem podcastów, a amigowe klimaty są częścią mnie nieprzerwanie od 22 lat. Możliwość posłuchania co jakiś czas polskiego podcastu o czysto amigowej tematyce jest dla mnie warta 5 zł miesięcznie. Mojego "patronajta" już masz. :) Oby Wam się nie znudziło nagrywanie. Mi słuchanie na pewno się nie znudzi. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, ten podcast to kawał świetnej roboty, która warto wspierać ;-)

   Usuń
 2. Dzięki bardzo. Jak widać walczę i ja i Adam. Najważniejsze, by mieć cały czas ciekawych gości, to dzięki nim można coś ciekawego posłuchać.
  Jednocześnie, tak jak wspominałem, mam nadzieje, że cała akcja z patronowaniem zachęci ludzi do tworzenia. Choćby można było tak sponsorować amigowego discmaga.

  OdpowiedzUsuń