Translate

środa, 2 listopada 2016

AmiWigilia - Wydanie Specjalne 13 - AmiWest 2016

Ostatnio ilość odcinków specjalnych zdecydowanie przoduje. Ten jednak jest nad wyraz ciekawy. Wspólnie z Adamem komentujemy nowości z najważniejszej konferencji amigowej - AmiWest 2016.

Plan był taki by wydać kolejne wydanie specjalnie po tym jak już kupię X5000, lecz, niestety kupić jej nie można... O tym oraz o Vampire II bez FPU, jaki i AmigaOS 4.1 a i nawet "nowym" 3.1 posłuchacie w (tylko!) pięć dziesięciominutowej rozmowie. Zapraszamy.

Linki:

4 komentarze:

 1. Na stronie Amiga On The Lake jest gwiazdka z objaśnieniem, że mają 25 dni na zmontowanie i dostarczenie x5000. Ciekawe czy tego dotrzymają. Co do podcastów to super inicjatywa, słucham wszystkie odcinki (przynajmniej te polskie). Zazwyczaj w pracy, ze względu na ich długość. Ale mimo tej długości na koniec czuję zawsze niedosyt. Tak trzymać Panowie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, ciekawa uwaga. Czyli faktycznie druga połowa grudnia powinna wchodzić w grę... Szkoda, że oficjalnie o tym A-EON nie jest w stanie powiedzieć.

  Dzięki za opinię. Z podcastami będziemy walczyć cały czas. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W tej chwili notorycznie cierpię na brak czasu, ale aminowe wieści staram się sprawdzač praktycznie codziennie. Rozważam w przyszłości zakup amigi. Miałem w przeszłości dwa razy a1200. Tym bardziej, że jestem w stanie zdobyć się na taki wydatek (oczywiście myślę o NG). Ale na tą chwilę nie wchodzi to w rachubę (brak czasu). Już raz się porwałem na taki zakup, na polskie to będzie jakieś 9tys. za laptopa, a teraz praktycznie zbiera kurz. Do neta używam tylko iPada, bo szybciej. Więc nie chcę, żeby kolejny zakup tak wyglądał. Ale obserwuję sytuację bacznie i kto wie może któregoś dnia. No, robi się ostatnio dość ciekawie. Najbardziej tylko denerwuje mnie w tej sytuacji, że Hyperion ma wszystkich aktualnych i potencjalnie przyszłych klientów głęboko w d..... Dobra dość przynudzania. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas to faktycznie największy problem... Ale jak się człowiek zmusi to się da coś zrobić. Poza tym iPad to świetne uzupełnienie AmigaOS 4. Na razie masz dwie opcje, albo poczekasz na Tabora (kiedy to będzie?) albo pobawisz się WinUAE z AmigaOS 4. Nie będzie to jednak, że tak ujmę takie doznanie jak na prawdziwym sprzęcie.

  Co do Hyperion (i MOS Team też), to jest to paranoja. Nie rozumiem takiego prowadzenia biznesu.

  OdpowiedzUsuń