Translate

niedziela, 17 czerwca 2018

AmiWigilia WS 19 - Pixel Heaven 2018

Cześć, przed wami 19 Wydanie Specjalne. Ze Stefkosem opowiemy wam jak było na Pixel Heaven z punktu widzenia stoiska amigowego. :)
Okładkę tego odcinka podcastu stanowi autorska praca artystki NESova, która została stworzona na TVPaint/MorphOS (czyli jednak da się :)).

Nie da się ukryć, że uważamy nasze wystąpienie na Pixel Heaven 2018 jako pełen sukces! Było trochę spontanicznie i nie zawsze zgodnie z planem... ale pokazaliśmy, że Amiga żyje. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania, zarówno Stefkosa, Mufy czy moje. Co więcej Trevor, który był gościem specjalnym festiwalu w ogóle się nie spodziewał tak dużej i tak dobrej imprezy. Nie spodziewał się też masy pytań od gości imprezy. Co tu dużo mówić, plan wyjścia poza zakres retro-imprez zdecydowanie naszemu środowisku może wyjść tylko na dobre.

P.S. Pozdro dla wszystkich odwiedzających oraz odbiorców podcastu! :)


Linki:
https://www.pixelheavenfest.com

2 komentarze:

  1. Dawno nie słuchałem tak pozytywnego odcinka. Widać że współpraca ludzi, których łączy ta sama pasja wyszła wszystkim na zdrowie. Cieszę się że miałem możliwość poznania i zamienienia chociaż kilku zdań z Tobą, Stefkosem, Mufą, Trevorem, Davidem i Francois. Szkoda że Adamowi Zalepie nie udało się zjawić na miejscu z ofertą wydawnictwa - sądzę że pare kopii Amiga NG, książek o Amiga OS i MorphOS znakomicie uzupełniło by wasze stoisko. Z mojej strony muszę przyznać iż masa informacji, wykładów, sprzętów i innych atrakcji (a także wizja używania łokci w celu dojścia do stanowiska) skutecznie utrudniła dłuższą zabawę na żywym hardware. Mam nadzieję iż stanowisko NG stanie się stałym punktem, kolejnych imprez i skusi mnie (i mi podobne osoby) do ponownego przylotu do Warszawy.
    Jeszcze raz wielkie dzięki Panowie... i co tu dożo gadać, siadam do mojego NG :]

    OdpowiedzUsuń