Translate

sobota, 20 października 2018

AmiWigilia - Sonda

Ostatnimi czasy, treści ze strony AmiWigilii oraz AMIcast nie było zbyt wiele. Naturalnym więc wydaje się pomysł przeprowadzenia sondy. Zostały wybrane cztery pytania, które mają definiować przyszły kierunek podcastu. Zapraszam do do prezentacji wyników!
 • AmiWigilia powinna się skupić na (w sumie 80 głosów):


 • AmiWigilia powinna zająć się grami (w sumie 70 głosów)?

 • AmiWigilia powinna zająć się programami (w sumie 67 głosów)?

 • Czy zintegrowany podcast AmiWigilia i AMIcast będzie odsłuchany przez Ciebie (w sumie 66 głosów)?


Wnioski będę przedstawione w najbliższym odcinku AmiWigilii. Warto zwrócić uwagę na potencjalne trendy i niestety dość niską frekwencję.

Ostatnie pytanie oznacza integrację AmiWigilii oraz AMIcastjeden podcast, który będzie wygodniejszy do subskrypcji oraz śledzenia.

6 komentarzy:

 1. Ja uważam, że tak jak robisz teraz jest ok. Omawiasz to co się dzieje w naszym światku (68k/PPC/x86). Gry i programy, jakieś spotkania poświęcone programowaniu (widze, ze sa jakieś filmiki w necie, ale gdyby ktoś ich nie wrzucił na PPA to bym nie wiedział). Mam wrażenie, że kryzys wieku średniego Cię dopadł, nie dawaj się, odwalasz kawał świetnej roboty, trzymam kciuki. A jakby co to wal rybą (wiesz o co chodzi) :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie,obecna forma podkstu jest ok.
  Lubię posłuchać zarówno o Klasyku i NG.
  Fajne są też odcinki z osobami związanymi z historią Amigi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wstępne wyniki interpretuję tak: klasyk rządzi, ale jest stała grupa odbiorców NG na tyle licząca się, że musi być uwzględniona. Natomiast pozostałe zapytania dały odpowiedzi miażdżące ;) "Mniej pitolenia, więcej konkretów" - czyli porozmawiajmy o oprogramowaniu, a nie o tym co by było jakby babcia miała wąsy. Tylko jak prowadzić podkast o programach i grach bez pokazywania ich? Dla mnie trudne.
  Pomysł na połączenie w jeden podkast jest dobry, rozumiem że oznaczenie PL i EN, ale pod jaką nazwą teraz będzie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Adam jak zwykle z bezbłędną analizą. Dzięki.
  Oczywiście programy i gry trzeba będzie dobrze opowiedzieć.
  Planowana jest jedna nazwa i jeden podcast właśnie z oznaczeniami PL i EN.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak był podcast VJ Dominion to jakoś wplatał obraz, może warto przy omawianiu gier np. nowości, które wychodzą, oprogramowania wplatać tez obraz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Krzysztofie, proszę nie sugerować się frekwencją! Słucham Pana podcastów zawsze, nawet jeżeli są one odsłuchiwane z dużym opóźnieniem. Robi Pan świetną robotę. Znam wiele osób z kręgu fanów Amigi klasycznej, którzy bardzo sporadycznie zaglądają na strony poświęcone Przyjaciółce - wyłącznie, niestety, z braku czasu (sam zaliczam się do tego grona). Osobiście o sondzie dowiedziałem się od kolegi, i to po fakcie - tak więc z pewnością ja i mój znajomy zagłosowalibyśmy, gdybyśmy częściej zaglądali i śledzili portale. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem fanem Pana pracy i pilnie (choć czasami z dużymi opóźnieniami) śledzę stronę. Czekam na kolejne odcinki i bardzo serdecznie pozdrawiam!! Ps. Nie mam konta Google, więc zmuszony jestem zamieścić ten komentarz jako Anonim... Ale podpisuję się: Marcin S.

  OdpowiedzUsuń