Translate

poniedziałek, 27 lipca 2020

AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

Dotychczas napisałem dwie książki o nowej generacji AmigaOS. Zająłem się zarówno emulacją systemu 4.1 na przysłowiowym pececie oraz konfiguracja AmigaOS do codziennej pracy na komputerach AmigaOne. Naturalną rzeczą jest wzięcie na warsztat najnowszego produktu firmy Hyperion EntertaimentAmigaOS 3.1.4. Tak powstał eBook AmigaOS 3.1.4 - Emulacja.

Obecnie dostępne jest wydanie II, uaktualnione o Raspberry Pi 4 i 400 wraz z Amibian 1.5.

Tak jak poprzednio i tym razem zaczynam od emulacji systemu nie tylko na typowych domowych komputerach, ale również na maszynach Raspberry Pi. Z książki dowiecie się też jak skonfigurować system do wygodnej jego obsługi. Wszakże każdy użytkownik chce swobodnie korzystać z multimediów, internetu czy też gier nie tylko na emulowanej ale i faktycznie istniejącej  Amidze.

Dodatkowo ósmy odcinek podcastu Adama Mierzwy w którym jestem gościem, mówi więcej o samej książce, jej zawartości jak i całej idei stojącej za jej wydaniem.

Książka jest do nabycia tylko w formie eBook w cenie 50 zł. Do każdego egzemplarza dodany jest CoverCD w postaci pliku ISO z opisanymi aplikacjami.

Zapraszam was do zapoznania się ze spisem treści, indeksem aplikacji oraz wstępem.

Zachęcam do obejrzenia filmu, który przybliży wam zawartość książki o AmigaOS 3.1.4.


Zgłoszenie chęci zakupu dokonuje się poniższy formularz lub wysyłając e-mail.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz