Translate

poniedziałek, 27 lipca 2020

AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

Dotychczas napisałem dwie książki o nowej generacji AmigaOS. Zająłem się zarówno emulacją systemu 4.1 na przysłowiowym pececie oraz konfiguracja AmigaOS do codziennej pracy na komputerach AmigaOne. Naturalną rzeczą jest wzięcie na warsztat najnowszego produktu firmy Hyperion EntertaimentAmigaOS 3.1.4.

Tak jak poprzednio i tym razem zaczynam od emulacji systemu nie tylko na typowych domowych komputerach, ale również na maszynach Raspberry Pi. Z książki dowiecie się też jak skonfigurować system do wygodnej jego obsługi. Wszakże każdy użytkownik chce swobodnie korzystać z multimediów, internetu czy też gier nie tylko na emulowanej ale i faktycznie istniejącej  Amidze.

Dodatkowo ósmy odcinek podcastu Adama Mierzwy w którym jestem gościem, mówi więcej o samej książce, jej zawartości jak i całej idei stojącej za jej wydaniem.

Książka będzie do nabycia tylko w formie eBook w cenie 50 zł. Uwaga: do końca sierpnia istnieje opcja zamówienia książki jako pre-order w cenie 40 zł.

Obecnie nanoszone są ostatnie poprawki. Zapraszam was do zapoznania się ze spisem treści, indeksem aplikacji oraz wstępem.

Zgłoszenie chęci zakupu dokonuje się poniższy formularz lub wysyłając e-mail.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza