Translate

piątek, 31 lipca 2015

AmiWigilia - Odcinek 10 - strim_

Zapraszam do odsłuchania 10-tego odcinka AmiWigilia Podcast. :) Gościem jest strim_, twórca sprzętu, fan Amigi oraz NetBSD. Przy okazji ten odcinek jest odcinkiem jubileuszowym, a w związku z tym...
... postanowiłem złożyć całe nagranie na AmigaOS 4.1. Cały proces przez to trwał trochę dłużej niż normalnie, gdyż musiałem wybrać oraz nauczyć się oprogramowania.


W skrócie nagranie zostało przeprowadzone na Audacity i Skype, zarówno po mojej stronie jak i po stronie mojego gościa. Całą resztę wykonałem na Audio Evolution 4, który doskonale się nadaje do tego typu pracy. Mam nadzieję, że efekt będzie się wam podobał. Jak się okazuje na Amidze da się coś jeszcze zrobić poza Superfrogiem. :)

A co w odcinku? Strim_ to człowiek orkiestra, wyjaśnia jak wygląda tworzenie sprzętu, rozszerzeń do Amigi. Wyjaśnia też dlaczego sprzęt NG musi kosztować aż tyle. Opowiada też jak nasze środowisko, użytkownicy oraz firmy działają... niestety nie jest to taki friendship jaki powinien być.

Linki:

3 komentarze:

  1. 31 yr old Structural Engineer Oates Nye, hailing from Clifford enjoys watching movies like Topsy-Turvy and Air sports. Took a trip to Historic City of Meknes and drives a Aston Martin DB3S. Nasza strona

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozważasz użycie keyloggera na swoim urządzeniu z Androidem? Poznaj funkcje i zalety keylogger android w celu zwiększenia bezpieczeństwa i monitorowania.

    OdpowiedzUsuń