Translate

sobota, 5 marca 2016

AmiWigilia - Odcinek 14 - Sachy - RetroKomp/Load Error

Odcinek 14 AmiWigilii, tym razem z organizatorem RETROKOMP/Load Error oraz scenowcem - Sachym.


Rozmowa tyczy się samego gości, jego początków na scenie, retro-sceny oraz oczywiście imprezy Load Error, jak i RETROKOMP. Wspominamy też o gazecie, tworzonej wraz z Adamem Zalepą - RETROKOMP. Rozgadaliśmy się strasznie, a więc czeka was ponad dwugodzinny wywiad. Zawsze można go zapauzować i posłuchać na raty. :)

Nadmienię tylko, iż całość tego odcinka nagrywana była na nowym oprogramowaniu - live, tak więc gdzieś tam będzie przerwa na siusiu. :) Jednocześnie na żywo (testowo) stremowany jest podkład muzyczny z www.modules.pl. Celem całego eksperymentu jest skrócenie czasu od momentu nagrania do wypuszczenia odcinka (w tym momencie macie odcinek dostępny praktycznie tuż po nagraniu). Audio Hijack umożliwia mi odszumianie, kompresję i inne rzeczy w locie. Oczywiście jest to proces do nauczenia się, ale skraca to poświęcony czas, więc dla mnie jest to duża zaleta. Z tego też powodu postanowiłem, iż rezygnuję z pytań od słuchaczy, gdyż chcę poświęcić zaoszczędzony czas na inne projekty.

Links:

9 komentarzy:

 1. Świetny odcinek. Dzięki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie znajdę ten kurs Fotona z pisaniem dem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak jakby odpisać "Internet", ale spoko ;) Wiem przecież, że nie na moim dysku twardym ;)

   Usuń
  2. Fakt. ;) Ale w sumie nic innego do głowy mi nie przychodzi. ;)

   Usuń
  3. Tutaj masz jego YT:
   https://www.youtube.com/channel/UC1lfCoAuwbQ22H-KoImEygg

   Usuń
 4. 48 year-old Structural Engineer Perry Beevers, hailing from Maple enjoys watching movies like Donovan's Echo and Flag Football. Took a trip to Barcelona and drives a VS Commodore. znajdz to

  OdpowiedzUsuń