Translate

poniedziałek, 26 grudnia 2016

AmiWigilia - Odcinek 22 - YERZMYEY

Witam w 22 odcinku AmiWigilii! Poprzednio było o YouTube, to teraz będzie o muzyce. I to z naprawdę słynnym i znanym gościem - YERZMYEY!
Jednym słowem nie ma lipy. :) Z odcinka dowiecie się co robi YERZMYEY i jak to robi. Dlaczego jest taki dobry i czy warto się w to bawić? Czy chiptune ma przyszłość, czy to tylko nostalgia? Pogadamy też co go tak ciągnie do AmigaOS 4, gdzie większość amigowych sław z pogranicza sztuki i demo sceny toleruje tylko klasyki.


Ścieżka dźwiękowa w tym odcinku pochodzi z najnowszego albumu YERZMYEY - aTTraction. Na początku usłyszycie pierwszy utwór z płyt - aTTraction, na końcu ostatni - The missing piece, a tło naszej rozmowy stanowi zapętlony kawałek - Inside a game.

Linki:

5 komentarzy:

 1. AMAI rozwala system. Facet z Pinokiem to mistrzowski duet

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny odcinek! YERZMYEY daje radę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Yerzmyey to absolutny król retro-chipowej muzyki. Koncerty Yerzmyeya i Pinokia mogę słuchać (i oglądać) bez końca. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że się podobało, bo mi również! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 27 year-old Librarian Jilly Breeze, hailing from Windsor enjoys watching movies like "Moment to Remember, A (Nae meorisokui jiwoogae)" and Orienteering. Took a trip to Belovezhskaya Pushcha / Bialowieza Forest and drives a Neon. przydatne tresci

  OdpowiedzUsuń